Vieta: Indijos Himalajai, Uttarakhand valstija.

Panpatia col – tai kalnų žygis aukštai Himalajuose. Jo metu, per maždaug 10 dienų, kilsime į 5300 – 5500m aukštį. Žygis tikrai nebus lengvas. Einant šiuo keliu aplink visai nėra gėlo vandens šaltinių, todėl vienintelis būdas ten prasimanyti vandens – tirpdant sniegą. Nusipraust taip pat nebus kur, nebent sniege. Todėl planuojantys dalyvauti, turi nusiteikti prisitaikyti prie skurdaus komforto sąlygų. Viso žygio metu miegosime palapinėse, savo mantą turėsime nešti patys (norintys, už papildomą mokestį, galės nusisamdyti nešiką). Rekomenduojame, kad kuprinė svertų ne daugiau kaip 15- 18kg. Maistu pasirūpins vietinis virėjas, o kelią rodys vedlys. Palapines, maistą ir dalį reikalingos įrangos neš šerpai, įskaitant ir specialią kopimo įrangą.

Ši kelionė nebus vien tik fizinis savo kūno išbandymas. Dalyviai turės galimybę mokytis sąmoningo kvėpavimo (pranayama) būdų, meditacijos, paleidimų, mantrų giedojimo bei įvairių kitų sąmoningumą keliančių veiklų. Taip pat, viena pagrindinių veiklų bus būsenų stebėjimas bei sąmoningas jų pasirinkimas. Išmoksime priimti bet kokias aplinkybes ir jose atsipalaiduoti. Tai padaryti mums padės šaltis, aukštis, nuovargis ir žinoma faktas, kad esame toli nuo civilizacijos. Žygio kulminacijos metu būsime apie 4 dienas kelio nuo artimiausio kaimelio.

Šis žygis – tai jogos mokymai aukštai kalnuose. Jis skirtas žmonėms, norintiems pažvelgti giliai į savo vidų. Kelionės metu kiekvienas norintis gaus asmeniškai jam pritaikytas praktikas, kurias išmokęs galės praktikuoti vienas pats.

Tvarkaraštis:

1 diena. Skrydis iš Vilniaus į Delį.
2 diena. Kelionė Delis – Rišikešas. Poilsis, laisva diena. Apsistosime Kriya jogos ašrame; norintys galės prisijungti rytinei ir vakarinei meditacijoms.
3 diena. Kelionė iš Rišikešo į Badrinatą. Važiuosime visą dieną, stosime tik pavalgyti ir į tualetą.
4 diena. Skirsime dieną prisitaikymui prie kalnų oro sąlygų Bhadrinate (3000m). Vakare aplankysime garsią šventyklą, kurioje savo mokymu dalijosi Adi Shankaracharya. Taip pat prieš žygį apsišvarinsime karštų giluminių versmių pirtyje.
5 diena. (Badrinath – Shepherd camp) Pradėsime žygį.
6 diena. (Shepherd camp – Snout camp).
7 diena. (Snout camp – Morain camp – (4300m)).
8 diena. (Morain camp – Parvati col bazė).
9 diena. (Parvati Col bazė – Panpatia Snowfield – Camp I (5260m)). 10 diena. (Būname Panpatia snowfield camp I).
11 diena. (Būname Panpatia snowfield camp I).
12 diena. (Camp I – keliamės per Panpatia Col (5260m) – stovyklaujam Sujal Sarovar (4750m)).
13 diena. (Sujal Sarovar – Kachni).
14 diena. (Kachni – Nanu chatti) .
15 diena. (Nanu Chatti – Ransi ir važiuojam į Rudraprayag) kelionė atgal į Rišikešą.

Pats žygis kalnuose truks 10 dienų. Dėl oro sąlygų ar kitokių netikėtumų kelionės objektai ar tvarkaraštis gali nežymiai keistis.

Taip pat jeigu pasirinksite atvykti savaite ankščiau arba išvykti vėliau bus galimybė sudalyvauti Jogos mokymuose.

Bilietus kiekvienas perkame individualiai ir susitinkame nurodytą dieną Delyje. Bilietų kaina į Delį ir atgal: 350 – 500 eurų; vietinių skrydžių kaina į Bagdogrą ir atgal: 150 – 200 eurų. Esant pageidavimui, surasime jums patogų skrydį už gerą kainą. Bilietus planuojame pirkti birželio-liepos mėnesiais.

 • Kelionės kaina: 1200 eurų. Į kelionės kainą įskaičiuota: palyda bei organizacija, žygis, maitinimas bei pastogė žygio metu (11dienų), transportas bei įėjimas į lankomus objektus.
 • Į kainą neįskaičiuota: Indijos viza (70 eurų), suvenyrai, arbatpinigiai bei kelionės draudimas.
 • Būtina registracija ir jos patvirtinimas avansiniu mokėjimu bankiniu pavedimu:

  Sąskaitos nr: LT987300010155978851
  Gavėjas: Edgaras Galminas
  Suma: 400 EUR
  Mokėjimo paskirtis: HIM16-26

  Jei turite klausimų, kreipkitės info@gamtosturas.lt arba telefonu +37068426448 – Edgaras

 • Vietų skaičius

  Liko 3 vietos

 • Kaina

  1200 EUR

 • Trukmė

  2021 m. (data tikslinama)

 • Vieta

  Himalajai, India, Uttarakhand valstija.